המרצים שלנו – לילך שטיאט

המרצים שלנו – לילך שטיאט

לילך

שם: לילך שטיאט

 

מקצוע/השכלה: אדריכלית/ מעצבת/ אמנית ניו מדיה/ מרצה

 

היכן רכשת את השכלתך: תואר שני באדריכלות מאוניברסיטת קולומביה, ניו יורק, תואר ראשון באדריכלות מאוניברסיטת פראט, ניו יורק, תואר ראשון בעיצוב מהמכון הטכנולוגי חולון.

 

מרצה לקורס: עיצוב פנים/ סטודיו. אובייקט חלל ועיצוב פנים, קורסי ייצוג ופרזנטציה, מרצה בקורסי בחירה- עיצוב במרחב הציבורי, מרצה בתואר השני לעיצוב משולב במעבדה לעירוניות חדשה

Screen Shot 2015-04-13 at 12.03.00 AM

מס' שנים שאת מרצה במכון הטכנולוגי בחולון: 12

 

ספרי קצת על עצמך: אמא לשלושה ילדים מקסימים, מלמדת, מעצבת ויוצרת רוב שעות היום והלילה. נהנית לעבוד ולחבר בין תחומים של מרחב אומנות, טכנולוגיה וניו מדיה. אוהבת מאוד את העבודה שלי!

 

 

מה עושה בתחום המקצועי חוץ מללמד ב-HIT: יש לי סטודיו מזה 14 שנים, לעיצוב ואדריכלות בהם אני שותפה לפרויקטים מגוונים מתחומי העיצוב מרחב/ אומנות וטכנולוגיה. הסטודיו בשנים האחרונות מתמחה בעיצוב מרחבי אומנות ומרחבים מוזיאליים. בתהליך זה אני עובדת רבות עם מוזיאון ישראל בירושלים ועם גלריות לאומנות שונות בארץ ובעולם. במקביל, עובדת על פרויקטים של אומנות ויזמות אומנותית ותרבותית בתחום הניו מדיה, בהם אני משלבת מרחב/טכנולוגיה וחווית משתמש. פה נכללים פרויקטים שונים בקני מידה אורבני ועד ליצירות אומנות. עבודות אלו נעשות בשיתוף פעולה עם צוות אמנים ואנשי טכנולוגיה.

DSC00061

במהלך השנים הללו ודרך עבודותיי אני חוקרת את הקשר בין מרחב ועיצוב מרחב לשימוש וליצירת חווית משתמש בעידן הטכנולוגי. שיטות של עיצוב ספקולטיבי, עיצוב דיגיטאלי וחיבור קראפט עם טכנולוגיה הן חלק מהתהליכים שהסטודיו בוחן.

 

ספרי על עבודה אחת או פרויקט אחד שלך שאת אוהבת במיוחד: מאוד קשה לי לבחור. נהנית מעבודה מול המוזיאון, בה אני מלווה פיתוח תערוכות דרך תכנון חלל (עיצוב תערוכות אומנות). ובנוסף עושה מיצבים אינטראקטיביים אותם עשיתי בשנה האחרונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>