חילופי סטודנטים – אנסטסיה קוד

אנסטסיה

חילופי סטודנטים – אנסטסיה קוד

מאת: נטע הררי

אנסטסיה קודשם: אנסטסיה קוד

 

גיל: 24

 

מחלקה: עיצוב פנים  

 

שנה: ג'

 

באיזה סמסטר היית בחילופים: סמסטר א'

איפה היית בחילופים: איטליה, מילאנו "Politecnico de Milano"

מה משך אותך בהשתתפות בחילופי הסטודנטים:

להכיר עולם אחר , להכיר תרבות אחרת, לאכול אחרת, לראות אחרת ולעשות זאת בגדול.

 

האם היית עושה זאת שוב: בהחלט – כן !

 

מה היה הקורס האהוב עלייך:

קורס Workshop. קורס של שבוע באמצע הסמסטר. מתחלקים לקבוצות קטנות של 5-6 אנשים מכל המחלקה (שזו דרך טובה להכיר אנשים מהכיתות האחרות). באים ללמד אותנו אדריכלים ומעצבים מכל העולם. המשימה של הקורס לבנות פרוייקט 1:1 ולהקים אותו ברחבי העיר מילאנו שתהיה לו משמעות מרחבית רלוונטית מעניינת לאותו מקום.
הקמנו את הפרויקט בטונל ליד Milano Centrale, מקום בו עוברים יום יום אלפי אנשים מכל המדינות. מגיעים לעיר או עוזבים אותה. פוגשים אנשים או נפרדים מהם. המקום הזה תמיד בתנועה, אז במעבר הגדול הקמנו כורידור קטן שבו תלינו את מפת העולם. שכל בן אדם שהיה עובר בטונל לוקח דגל קטן ושם אותו על המפה על המדינה ממנה הוא בא. וכך ראינו כמה אנשים מגיעים מכל מדינה זו או אחרת ומה היא האינטראקציה בין האנשים.

ספרי על חוויה אחת חיובית וחוויה אחת שלילית שזכורה לך מהתקופה:

אין דבר כזה חוויה שלילית. מכל דבר אפשר ללמוד, אפילו אם הוא נראה בהתחלה פחות סימפטי. אם קשה לך בסיטואציה מסויימת פשוט תדע שהכל מסתדר כמו פאזל, זה רק  עניין של זמן. למדתי להעריך כל דבר קטן. ראיתי מה זה להיות ולחיות, ולמדתי לעשות זאת.

 

טיפ/המלצה לחבר'ה שעתידים להשתתף בחילופים:

קודם כל מזל טוב לכל מי שמשתתף! וכל מי שמתלבט האם כן או לא אז….כן ! לא לפחד, לא לחשוש, לא לחשוב יותר מידי. תצאו לדרך מדהימה, עם מלא חוויות, אנשים חדשים, אווירה חדשה וכמובן אוכל (זה עולם מפני עצמו).

תטוסו, תלמדו, תאכלו, תטיילו, תצטלמו, תכירו, תהנו!

החוייה הזו היא פעם בחיים!

 

P.S  – רגע, אפשר להחזיר זמן אחורה ?!

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>